Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

York Associates

Szkoła w York, w północnej Anglii. Od 1980 roku prowadzi wysokiej jakości kursy języka angielskiego, szkolenia umiejętności porozumiewania się w biznesie i przywództwa w międzynarodowych zespołach. Także doskonalenie zespołów w korporacjach, sektorze publicznym oraz w organizacjach społecznych. Dyrektorzy i trenerzy to uznani międzynarodowi specjaliści i praktycy w uczeniu języka angielskiego oraz międzynarodowym porozumiewaniu się, nagradzani autorzy publikacji oraz wykładowcy na międzynarodowych konferencjach. W 2014 roku szkoła przyłączyła się do sieci Claret Group (szkoły w Wielkiej Brytanii i na Malcie).
Szkoła jest zaliczana do 10% najlepszych szkół akredytowanych rzez British Council, oraz uzyskała tytuł Centre of Excellence 2013-2014 od wiodącego branżowego wydawnictwa EL Gazette. Uzyskała także uznanie Institute of Leadership and Management za programy coaching, przywództwa i przewodzenia (mentoring).
Szkoła rozwinęła własne 4-wymiarowe podejście do szkolenia profesjonalistów: 1 – umiejętności językowe, 2 – umiejętności zawodowego porozumiewania się, 3 – umiejętności międzykulturowe, 4 – umiejętności współdziałania międzynarodowego. Poprzez wieloletnią praktykę z klientami z wielu krajów i różnych kultur, podejście takie pomaga klientom osiągać lepsze wyniki w pracy zawodowej i w rozwoju kariery.

 

Aktualne kursy

Business Communication

Kurs efektywnego porozumiewania się w kontaktach międzynarodowych poprzez rozwinięcie kompetencji językowych w pracy – gramatyka i specyficzne słownictwo zawodowe. Ćwiczenie prowadzenia / uczestniczenia w spotkaniach (także multimedialnych / wirtualnych), przygotowanie prezentacji, negocjowanie, telefonowanie, spotkania formalne i nieformalne oraz prowadzenie poczty elektronicznej. Kurs służy podniesieniu kompetencji w funkcjonowaniu międzykulturowym (rozumienie i profilowanie “kultury” – w odniesieniu do siebie i innych) oraz zawiera wskazówki dla efektywnego zarządzania różnorodnością.
Wymagany poziom znajomości języka angielskiego: A2 (elementary – podstawowy). Minimalny wiek uczestników: 24 lata.

Effective International Communication

Kurs jest najbardziej zaawansowanym programem z wykorzystaniem publikacji szkoły. Rozwija podstawowe umiejętności współdziałania w środowisku międzynarodowym – budowanie relacji zaufania, osiąganie wpływu, zarządzanie konfliktami oraz dawanie wsparcia / informacji zwrotnej – jako umiejętności kluczowych dla sukcesu funkcjonowania w środowisku międzynarodowym.
Wymagany poziom znajomości języka angielskiego: B1 (lower intermediate – niższy średni). Minimalny wiek uczestników: 24 lata.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This