Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Dobranie kursu odpowiadającego twoim potrzebom to podstawa.

Tu dowiesz się na jakie elementy trzeba zwrócić uwagę.

Wybór szkoły i kursu

Najważniejsze są twoje potrzeby. Jeżeli twoim priorytetem jest osiągnięcie maksymalnych postępów w krótkim czasie, najlepszym rozwiązaniem będzie intensywny kurs (około 30 lekcji tygodniowo) w niewielkiej grupie. Jeżeli zależy ci na poznaniu języka i kultury danego kraju, wówczas wybierz kurs z rozbudowanym programem dodatkowym w tętniącym życiem mieście. Jeżeli myślisz o studiach za granicą i chcesz się przygotować do procesu rekrutacyjnego, rekomendujemy udział w programie, który obejmuje elementy akademickie i odbywa się w mieście uniwersyteckim. Biznesowy angielski w Londynie, włoski i nauka gotowania w Toskanii, hiszpański w Buenos Aires, letni obóz z angielskim dla młodzieży na Malcie, czy chiński w Szanghaju – możliwości masz bardzo wiele, a my pomożemy ci wybrać optymalny kurs!

Zakwaterowanie

Szkoły językowe oferują kilka rodzajów zakwaterowania. Każdy z nich ma swoje atuty.

Zakwaterowanie u lokalnej rodziny to najpopularniejsza forma zakwaterowania podczas kursów językowych za granicą. Mieszkając u lokalnej rodziny masz okazję poznać ich sposób życia, dowiedzieć się więcej o kulturze i co najważniejsze, ćwiczyć język!

Wybrane szkoły dysponują akademikami (określanymi jako „residence”). Ta forma zakwaterowania jest popularna wśród młodych ludzi – daje niepowtarzalną okazję do poznawania ludzi z całego świata i praktycznego wykorzystania umiejętności zdobytych na kursie.

Apartamenty i mieszkania studenckie dają dużo swobody. Mieszkanie z innymi uczestnikami kursu umożliwia ćwiczenie języka i nawiązywanie międzynarodowych przyjaźni.

Wybierając kurs dla ciebie weźmiemy pod uwagę twoje preferencje oraz możliwości i wspólnie wybierzemy kurs z optymalnym zakwaterowaniem.

Organizacja wyjazdu

Po tym jak wspólnie wybierzemy szkołę i kurs najlepiej odpowiadające twoim potrzebom i możliwościom, zajmiemy się organizacją wyjazdu. W twoim imieniu dokonamy zgłoszenia, zadbamy o dobór optymalnego zakwaterowania i doradzimy ci jak dotrzeć na miejsce. Możemy w twoim imieniu kupić bilety lotnicze, kolejowe i autobusowe.

Przed wyjazdem dostaniesz komplet informacji o kursie, miejscu zakwaterowania i podróży. Udzielimy ci praktycznych porad na temat podróży i życia podczas kursu. Będziemy do twojej dyspozycji przez cały wyjazd.

Pamiętaj – za nasze usługi nie pobieramy dodatkowych opłat. Wyjeżdżając na kurs za naszym pośrednictwem zapłacisz za niego tyle samo, co dokonując rezerwacji bezpośrednio w szkole!

Podsumowanie

Kurs za granicą to skuteczny sposób nauki języka obcego, nabrania pewności siebie w jego używaniu i wyjątkowy sposób na poznanie świata. Ucząc się języka poznasz nowych ludzi, kulturę i odkryjesz miejsca, w które trudno trafić wyjeżdżając na typowy urlop.

Dokładamy wszelkich starań, żeby twój wyjazd był niezapomniany i przyniósł oczekiwane przez ciebie efekty.

Jeżeli chcesz:

  • skutecznie komunikować się w języku obcym
  • więcej rozumieć, mówić i z lepszym akcentem oraz lepiej wykorzystywać swoje umiejętności
  • „zanurzyć się” w języku, którego się uczysz

skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach, a my dobierzemy dla ciebie optymalne rozwiązanie.

ponad

kursów językowych

Ponad

zadowolonych klientów

Ponad

lata doświadczenia

 

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz się zapisać na kurs?

Skontaktuj się z nami!

 

Biuro obsługi klientów
ul. Śląska 72 A/5, Gdańsk

6 + 15 =

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This