Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Kursy językowe dla dzieci do 12 lat

Wakacyjny kurs językowy za granicą to nie tylko nauka. To przede wszystkim niezapomniana przygoda. Świetnie uzupełnia typową naukę w ciągu roku szkolnego. Młody człowiek na kursie jest „zanurzony” w języku obcym i uczy się go nawet podczas zabawy.

Dzięki językowi poznaje nowych ludzi i kulturę.

Więcej rozumie i łatwiej się porozumiewa.

Zyskuje pewność siebie i dodatkową motywację do nauki!

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kursy językowe za granicą dla dzieci w wieku 5-13 lat są dostępne dla młodych ludzi na każdym poziomie znajomości języka. Większość kursów jest dostępna zarówno dla początkujących, jak i osób, które język obcy znają już całkiem dobrze.

Każdy uczestnik kursu przechodzi test, na podstawie którego jest kwalifikowany do grupy na odpowiednim poziomie. Testy odbywają się on-line przed wyjazdem lub pierwszego dnia zajęć. Dzięki temu uczestnicy trafiają do grup, w których wszyscy znają język na podobnym poziomie. Często szkoły stosują też dobór na podstawie wieku – uczestnicy uczą się z rówieśnikami. To ułatwia komunikację, nawiązywanie nowych znajomości i gwarantuje, że zajęcia nie będą nudne!

Jak zorganizowane są kursy?

Typowy kurs językowy za granicą składa się z trzech zasadniczych elementów – nauki, zajęć dodatkowych i wycieczek. Trwa co najmniej tydzień. Zajęcia zaczynają się w poniedziałki.

W grupie jest zwykle od 6 do 12 osób. Partnerzy, z którymi współpracujemy dbają, żeby grupy były zróżnicowane narodowościowo. Możemy również zorganizować kurs indywidualny.

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży obejmują z reguły od 15 do 20 godzin nauki języka w tygodniu. Najczęściej spotykaną opcją są zajęcia odbywające się od rana do lunchu. Zajęcia to nie typowe, szkolne lekcje. To interaktywna przygoda, wykorzystująca kreatywność i sprawdzone metody nauczania. Współpracujemy tylko z partnerami, którzy gwarantują wysoki poziom kadry dydaktycznej – nauczycieli, którzy są native speakerami i mają odpowiednie przygotowanie i doświadczenie metodyczne. Preferujemy szkoły, które współpracują na stałe z co najmniej 60% nauczycieli.

W trakcie kursu główny nacisk jest kładziony na umiejętność skutecznego porozumiewania się, czyli na mówienie i rozumienie ze słuchu.

Nauka w klasie to nie wszystko! Udział w kursie językowym za granicą to okazja do ćwiczenia języka non-stop, także przy okazji zajęć dodatkowych. W naszej ofercie posiadamy kusy, w których nauka języka jest połączona z praktycznie dowolną aktywnością, która może być pasją młodego człowieka. Mamy więc kursy łączące naukę języka z:

  • uprawianiem sportów takich jak piłka nożna, tenis, golf, jeździectwo, siatkówka, koszyków, rugby, pływanie i wielu innych
  • zajęciami rozwijającymi zainteresowania takie jak taniec, gotowanie, teatr, programowanie, czy projektowanie mody
  • przygotowaniem do najpopularniejszych egzaminów językowych takich jak matura IB, egzaminy Cambridge University (FCE, CAE) i IELTS
  • nauką konkretnych przedmiotów szkolnych i akademickich w języku obcym.

Ważnym elementem kursów są wycieczki. Typowy kurs obejmuje przynajmniej jedną całodniową wycieczkę do miejsc interesujących dla młodych ludzi – parków rozrywki, muzeów, znanych miast itp.

Dodatkowo codziennie w ramach kursu organizowane są aktywności w ramach szkoły – pikniki, dyskoteki, czy pokazy filmów.

Na kursie językowym za granicą trudno się nudzić! Każdy dzień jest wypełniony atrakcjami. A co najważniejsze uczestnicy ciągle mają okazje do aktywnego korzystania z języka, którego się uczą – są w nim zanurzeni.

Co zyskasz dzięki udziałowi w kursie?

Trwający dwa tygodnie kurs za granicą to od 30 do 40 godzin nauki języka. To tyle, ile w trakcie 10 tygodni nauki na kursie stacjonarnym! To prawie pełny semestr nauki. Ale kurs za granicą nie powinien zastępować regularnej nauki w czasie roku szkolnego. Obie te formy nauki doskonale się uzupełniają i pozwalają robić niesamowite postępy.

Kurs językowy za granicą to nie tylko nauka w klasie. To ciągły kontakt z językiem – okazja do jego aktywnego wykorzystywania przez cały dzień w kontaktach z rówieśnikami i opiekunami. I tu kryje się druga wielka korzyść – poznawanie ludzi z całego świata. Dzięki nim młodzi ludzie otwierają się na ludzi i świat – poznają nowe kultury, uczą się szanować różnice i przy okazji świetnie się bawią.

Wyjazd na kurs to także niepowtarzalna okazja do poznania świata. Kontakt z kulturą, która używa danego języka, zwiększa motywację do jego nauki. Poznawanie atrakcji danego kraju z nowymi przyjaciółmi do doskonała zabawa i kolejna okazja do ćwiczenia języka.

W jakich językach dostępne są kursy?

W naszej ofercie znajdziesz następujące kursy językowe dla dzieci:

  • angielski (w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Australii i na Malcie)
  • hiszpański (w Hiszpanii, Argentynie)
  • francuski (we Francji)
  • niemiecki (w Niemczech, Austrii, Szwajcarii)
  • japoński (w Japonii)

Jeżeli interesuje cię nauka języka innego niż te wymienione powyżej, skontaktuj się z nami. Postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Przykładowe kursy

ponad

kursów językowych

Ponad

zadowolonych klientów

Ponad

lata doświadczenia

 

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz się zapisać na kurs?

Skontaktuj się z nami!

 

Biuro obsługi klientów
ul. Śląska 72 A/5, Gdańsk

6 + 14 =

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This