Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Rodzinne kursy językowe za granicą

Wspólny wyjazd całej rodziny na kurs językowy to świetny pomysł na nietypowe wakacje.

Połączenie nauki z rodzinną rozrywką i wspólnym odkrywaniem nowej kultury jest gwarancją wartościowego spędzenia czasu.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kursy rodzinne naszych partnerów polecamy przede wszystkim rodzicom chcącym wyjechać razem z dziećmi oraz dziadkom i ich wnukom.

Atutem kursów rodzinnych jest to, że mogą w nich uczestniczyć dzieci już od 5 i 6 roku życia.

Na kurs może pojechać każdy – od osób początkujących po zaawansowane.

Rodzinne kursy językowe to doskonała propozycja dla osób, które spędzić czas z rodziną i przy okazji lepiej poznać kulturę danego kraju i rozwinąć swoje zainteresowania.

Jak zorganizowane są kursy?

Podobnie, jak w przypadku innych kursów, na początku sprawdzany jest poziom znajomości języka obcego. Na tej podstawie członkowie rodziny dobierani są do odpowiednich grup. To daje gwarancję, że nauka będzie efektywna.

Możliwych jest bardzo wiele kombinacji kursów – od mniej intensywnych, które pozwalają rodzinie więcej czasu spędzić razem, przez kursy bardziej intensywne po kursy prowadzone przez dedykowanego dla całej rodziny nauczyciela, który dba o rozwój wszystkich członków rodziny.

Typowy kurs trwa co najmniej tydzień. Zajęcia zaczynają się w poniedziałki. Kursy językowe, w których uczestniczą poszczególni członkowie rodziny, obejmują od 12 do 20 godzin nauki języka w tygodniu. Podczas zajęć dzieci cały czas znajdują się pod opieką wykwalifikowanych nauczycieli i opiekunów. Rodziny spotykają się w porze lunchu, a po nim mogą korzystać z bogatej oferty zajęć dodatkowych. Dorośli mogą uczestniczyć w kursach ogólnych, kursach łączących naukę z wybranym hobby, czy kursach języka biznesowego.

W zależności od kursu, nauka odbywa się w grupach liczących od 4 do 15 uczestników. Partnerzy, z którymi współpracujemy dbają, żeby grupy były zróżnicowane narodowościowo, co sprzyja większej otwartości i doskonaleniu umiejętności komunikacji.

Zajęcia dla dzieci to nie typowe, szkolne lekcje. To interaktywna przygoda z nauczycielami, którzy stawiają na kreatywność. Współpracujemy tylko z partnerami, którzy gwarantują wysoki poziom kadry dydaktycznej – nauczycieli, którzy są native speakerami i mają odpowiednie przygotowanie i doświadczenie metodyczne. Preferujemy szkoły, które współpracują na stałe z co najmniej 60% nauczycieli.

Nauka w szkole to nie wszystko! Kursy zorganizowane są tak, żeby dawać ich uczestnikom jak najwięcej możliwości wykorzystania języka w codziennym życiu. Dzięki temu ćwiczy się go non-stop.

Ale kurs to nie tylko nauka! To także rozrywka i okazja do zwiedzania. W programach kursów ważnym elementem kursów są wycieczki. Dzięki nim można odwiedzić parki rozrywki, muzea, czy znanych miast. Każdy dzień kursu przynosi coś nowego i pozwala się rozwijać!

Co zyskasz dzięki udziałowi w kursie?

Rodzinny wyjazd na kurs językowy to doskonałe połączenie aktywnego odpoczynku i możliwości rozwoju. Trwający dwa tygodnie kurs za granicą to od 25 do 40 godzin nauki języka. Oprócz nauki to okazja do dużo lepszego poznania innej niż podczas typowego wyjazdu turystycznego.

Rodzinny kurs językowy za granicą to nie tylko nauka w klasie. To ciągły kontakt z językiem i ludźmi. Okazja do prawdziwego „zanurzenia” się w języku i kulturze.

W jakich językach dostępne są kursy?

W naszej ofercie znajdziesz następujące rodzinne kursy językowe:

  • angielski (w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Australii i na Malcie)
  • hiszpański (w Hiszpanii, Argentynie)
  • francuski (we Francji)
  • niemiecki (w Niemczech, Austrii, Szwajcarii)

Jeżeli interesuje cię nauka języka innego niż te wymienione powyżej, skontaktuj się z nami. Postaramy się znaleźć rozwiązanie.

W jakich językach dostępne są kursy?

Oferujemy kursy dla finansistów w następujących językach:

  • angielski

  • niemiecki

  • francuski

  • hiszpański

ponad

kursów językowych

Ponad

zadowolonych klientów

Ponad

lata doświadczenia

 

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz się zapisać na kurs?

Skontaktuj się z nami!

 

Biuro obsługi klientów
ul. Śląska 72 A/5, Gdańsk

8 + 14 =

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This