Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Effective International Communication – dorośli

Kurs jest najbardziej zaawansowanym programem z wykorzystaniem publikacji szkoły. Rozwija podstawowe umiejętności współdziałania w środowisku międzynarodowym – budowanie relacji zaufania, osiąganie wpływu, zarządzanie konfliktami oraz dawanie wsparcia / informacji zwrotnej – jako umiejętności kluczowych dla sukcesu funkcjonowania w środowisku międzynarodowym.
Wymagany poziom znajomości języka angielskiego: B1 (lower intermediate – niższy średni). Minimalny wiek uczestników: 24 lata.

Szkoła

Szkoła York Associates od 1980 roku prowadzi wysokiej jakości kursy języka angielskiego, umiejętności porozumiewania się w biznesie i przywództwa w międzynarodowych zespołach. Także doskonalenie zespołów w korporacjach, sektorze publicznym oraz w organizacjach społecznych. Dyrektorzy i trenerzy to uznani międzynarodowi specjaliści i praktycy w uczeniu języka angielskiego oraz międzynarodowym porozumiewaniu się, nagradzani autorzy publikacji oraz wykładowcy na międzynarodowych konferencjach. Szkoła jest wśród najlepszych szkół akredytowanych rzez British Council, jest uznana przez Institute of Leadership and Management za programy coaching, przywództwa i przewodzenia (mentoring).

Nauka

Kurs jest najbardziej zaawansowanym programem z wykorzystaniem publikacji szkoły. Poprzez oparcie na trzech wymiarach umiejętności: językowych, zawodowego porozumiewania się i międzykulturowych, rozwija czwarty – podstawowe umiejętności współdziałania w środowisku międzynarodowym – budowanie relacji zaufania, osiąganie wpływu, zarządzanie konfliktami oraz dawanie wsparcia / informacji zwrotnej – jako umiejętności kluczowych dla sukcesu funkcjonowania w środowisku międzynarodowym.
Kurs jest prowadzony przez wiodących trenerów szkoły, którzy zapewniają wsparcie na każdym etapie ćwiczenia.
Początek kursu w każdy poniedziałek. Grupy do 6 uczestników. Wymagany poziom znajomości języka angielskiego: B1 (lower intermediate – niższy średni). Minimalny wiek uczestników: 24 lata. Warianty prowadzonych zajęć: 15 godz/tyg w grupie + 15 godz/tyg indywidualnych lub 15 godz/tyg w grupie + 20 godz/tyg indywidualnych.

Zajęcia dodatkowe

York jest jednym z najładniejszych znanych historycznych miast w Anglii. Początkowo był stolicą Anglii, obecnie ważny ośrodek w północnej Anglii. Ze względu na architecture i warunki, York utrzymuje tytuły wśród najlepszych miejsc do życia i atrakcyjnych turystycznie.
Dla gości miasto zapewnia wiele atrakcji. Historyczne centrum miasta to strefa bez samochodów, za to z dobrą infrastrukturą rowerową z blisko 100 milami ścieżek rowerowych w mieście i najbliższej okolicy. Katedra z XIII wieku ze słynnymi witrażami to jedna z największych gotyckich katedr w północnej Europie. Jest muzeum wikingów i 30 innych muzeów z narodowym muzeum kolejnictwa oraz muzeum zamkowym.
York ma dobre połączenia kolejowe z wieloma miastami.

Zakwaterowanie

Zamieszkanie u rodzin: standardowy pokój 1-osob., wspólna łazienka, HB (half board) dwa posiłki, do 1 godz. pieszo do szkoły, pokój 1-osob. executive, własna łazienka, HB (half board) dwa posiłki, do 1/2 godz. autobusem do szkoły. Możliwe zarezerwowanie hotelu / pensjonatu oraz wyżywienie we własnym zakresie.

Galeria
Cena

Cena obejmuje program kursu i zajęcia popołudniowe, zamieszkanie i wyżywienie – wg wyboru. Szkoła pobiera opłatę rejestracyjną GBP 50 oraz opłatę administracyjną za obsługę rezerwacji zamieszkania u rodziny GBP 50. Za dodatkową opłatą szkoła organizuje transfery z/na lotniska. Możliwość skorzystania z usług polskiego taksówkarza za konkurencyjną opłatą.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This