Erasmus+

Osoby pracujące na polskich uczelniach mogą skorzystać z dofinansowania nauki za granicą w ramach programu Erasmus+. Nasi partnerzy oferują kursy językowe dla pracowników administracyjnych oraz wykładowców wykorzystujących w pracy języki obce.

Osoby, które uczestniczyły w kursach językowych finansowanych ze środków europejskich podniosły swoje kompetencje językowe, zaczęły swobodniej posługiwać się językami obcymi i lepiej poznały kultury krajów, które odwiedziły.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kursy finansowane w ramach programu Erasmus+ są dostępne dla pracowników prywatnych i publicznych uczelni wyższych w Polsce.

Jak zorganizowane są kursy?

Kursy organizowane przez naszych partnerów i dostępne w ramach finansowania z programu Erasmus+ trwają 1 lub 2 tygodnie. Typowy kurs, którego koszty można sfinansować z programu Erasmus+, obejmuje 15, 20 lub 25 lekcji języka w tygodniu.

Celem kursów dla pracowników szkół wyższych jest podniesienie poziomu ich kompetencji językowych, które pozwolą lepiej funkcjonować w międzynarodowym środowisku akademickim.

W ramach kursów szczególny nacisk jest kładziony na sprawne porozumiewanie się w języku obcym w sytuacjach typowych dla pracy z obcokrajowcami. Oprócz nauki języka w ramach kursów doskonalone są umiejętności i metody pracy z obcokrajowcami w wymiarze administracyjnym i naukowym.

Podstawową formą zakwaterowania dostępną dla uczestników kursów finansowanych z programu Erasmus+ jest pobyt u rodzin. Wyżywienie typu half board obejmuje śniadania i obiadokolacje.

Cena kursu obejmuje także dodatkowe aktywności odbywające się wieczorami, takie jak wyjścia do pubów, zwiedzanie muzeów czy wspólne wyjścia na miasto. Większość kursów obejmuje także wycieczki, podczas których można lepiej poznać kulturę kraju, w którym obywa się kurs.

Co zyskasz dzięki udziałowi w kursie?

Kursy finansowane z programu Erasmus+ służą szybkiemu podniesieniu kompetencji komunikacyjnych uczestników. Dzięki udziałowi w kursie uczestnicy zyskują:

  • cenne doświadczenie międzynarodowe
  • umiejętność swobodnego komunikowania się w języku obcym
  • poszerzenie słownictwa przydatnego w pracy.

W jakich językach dostępne są kursy?

W naszej ofercie posiadamy następujące kursy, których finansowanie może być realizowane z programu Erasmus+ :

  • angielski

  • niemiecki

Aktualne kursy

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

ponad

kursów językowych

Ponad

zadowolonych klientów

Ponad

lata doświadczenia

 

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz się zapisać na kurs?

Skontaktuj się z nami!

 

+48 604 209 150

lec@lec.com.pl

Biuro obsługi klientów
ul. Śląska 72 A/5, Gdańsk

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Share This

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!