Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Kursy językowe dla młodzieży 12-17 lat

Czy może być coś fajniejszego dla młodego człowieka niż poznanie nowego kraju i ludzi z całego świata oraz zdobycie umiejętności, które na pewno przydadzą się w przyszłości? Te wszystkie korzyści daje kurs językowy za granicą. W przyjaznej, luźnej atmosferze, z rówieśnikami z całego świata i pod okiem świetnych nauczycieli nauka staje się przyjemnością! Nic dziwnego, że wielu naszych klientów wyjeżdża na kursy językowe po kilka razy.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kursy językowe za granicą dla młodzieży są dostępne dla osób na każdym poziomie znajomości języka obcego. W większości kursów mogą uczestniczyć zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z danym językiem, jak i osoby, które znają go już całkiem dobrze.

Uczestnicy są dobierani w grupy także z uwzględnieniem wieku. Wspólna nauka z rówieśnikami ułatwia komunikację i nawiązywanie nowych znajomości, motywuje do pracy i gwarantuje, że udział w kursie nie będzie nudny!

Każdy kurs zaczyna się od testu. Na podstawie jego wyniku młody człowiek jest kwalifikowany do konkretnej grupy, w której wszyscy znają język na podobnym poziomie.

Kurs językowy za granicą to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą przygotować się do egzaminów językowych, matury lub studiów za granicą. Pozwala nabrać swobody i pewności siebie w używaniu języka.

Jak zorganizowane są kursy?

Typowy kurs językowy za granicą składa się z trzech zasadniczych elementów – nauki, zajęć dodatkowych i wycieczek. Trwa co najmniej tydzień. Zajęcia zaczynają się w poniedziałki. Kursy wakacyjne są dostępne od końca maja do końca sierpnia.

W grupie jest zwykle od 8 do 12 osób. Partnerzy, z którymi współpracujemy dbają, żeby grupy były zróżnicowane narodowościowo. To dobrze wpływa na otwartość młodzieży i ułatwia kontakty między młodymi ludźmi.

Kursy językowe dla młodzieży obejmują z reguły od 15 do 30 godzin nauki języka w tygodniu. Zajęcia to nie typowe lekcje w klasie. To dynamiczne połączenie różnych aktywności. Nauczyciele w trakcie zajęć wykorzystują interaktywne narzędzia i nowoczesne metody nauczania, które angażują i ułatwiają komunikację.

Partnerzy, z którymi współpracujemy gwarantują wysoki poziom kadry dydaktycznej – zajęcia prowadzą osoby, dla których język kursu jest językiem ojczystym (native speakers) i które posiadają odpowiednie kompetencje do nauczania młodych ludzi. Preferujemy szkoły, które współpracują na stałe z co najmniej 60% nauczycieli.

Głównym celem kursu jest podniesienie poziomu umiejętności komunikacji uczestników. Dlatego największy nacisk jest kładziony na mówienie i słuchanie.

Nauka w klasie trwa z reguły od 3 do 5 godzin dziennie. Przez resztę czasu młodzi ludzie ćwiczą umiejętności podczas zorganizowanych aktywności i wycieczek.

  • W naszej ofercie posiadamy kusy, w ramach których naukę języka można połączyć z zajęciami sportowymi, kulturalnymi czy naukowymi. Mamy więc kursy łączące naukę języka z:
  • uprawianiem sportów takich jak piłka nożna, tenis, golf, jeździectwo, siatkówka, koszyków, rugby, pływanie i wielu innych
  • zajęciami rozwijającymi zainteresowania takie jak taniec, gotowanie, teatr, programowanie
  • przygotowaniem do najpopularniejszych egzaminów językowych takich jak egzaminy University of Cambridge (FCE, CAE, CPE), IELTS, czy amerykański SAT
  • przygotowaniem do aplikowania na zagraniczne uniwersytety.

Ważnym elementem kursów są wycieczki. Typowy kurs obejmuje przynajmniej jedną całodniową wycieczkę do miejsc interesujących dla młodych ludzi – parków rozrywki, muzeów, znanych miast itp.

Dodatkowo codziennie w ramach kursu organizowane są aktywności w ramach szkoły – pikniki, dyskoteki, czy projekcje filmów.

Na kursie językowym za granicą trudno się nudzić! Każdy dzień jest wypełniony atrakcjami. A co najważniejsze uczestnicy ciągle mają okazje do aktywnego korzystania z języka, którego się uczą – są w nim zanurzeni.

Co zyskasz dzięki udziałowi w kursie?

Udział w kursie językowym za granicą to nie tylko okazja do nauki. To przede wszystkim możliwość wykorzystywania języka. W jego trakcie uczestniku codziennie używa języka obcego w kontaktach z ludźmi. Dzięki temu nie tylko poprawia swoje umiejętności, ale przede wszystkim nabiera swobody i pewności siebie. Taki efekt ciężko osiągnąć podczas tradycyjnej nauki.

Od naszych klientów wiemy, że okazja do kontaktu z ludźmi z całego świata jest niezaprzeczalnym atutem kursów językowych za granicą. Dzięki temu otwierają się na świat, nawiązują nowe przyjaźnie i dowiadują się jak fajna jest różnorodność.

Bardzo ważnym aspektem uczestniczenia w kursie językowym za granicą jest styczność z kulturą danego kraju. Znajomość języka ułatwia jej poznanie i zrozumienie, a to z kolei daje dodatkową motywację do nauki. Wycieczki składające się na program kursu to nie wypełniacz czasu; to dodatkowa okazja do jeszcze lepszego posługiwania się językiem obcym!

W jakich językach dostępne są kursy?

W naszej ofercie znajdziesz następujące kursy językowe dla młodzieży:

  • angielski (w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Australii i na Malcie)
  • hiszpański (w Hiszpanii, Argentynie)
  • francuski (we Francji)
  • niemiecki (w Niemczech, Austrii, Szwajcarii)
  • japoński (w Japonii)

Jeżeli interesuje cię nauka języka innego niż te wymienione powyżej, skontaktuj się z nami. Postaramy się znaleźć rozwiązanie!

ponad

kursów językowych

Ponad

zadowolonych klientów

Ponad

lata doświadczenia

 

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz się zapisać na kurs?

Skontaktuj się z nami!

 

Biuro obsługi klientów
ul. Śląska 72 A/5, Gdańsk

15 + 9 =

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This