Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Sidmouth International

Szkoła jest jedyną szkołą językową w mieście. Sidmouth jest niedużą miejscowością nadmorską, w hrabstwie Devon, w pobliżu Exeter. Miasto i okolica są atrakcyjne, pobyt jest wysoko oceniany przez klientów.
Kursy dla dorosłych, młodzieży i dzieci prowadzone są w osobnych budynkach.
Szkoła gwarantuje poziom Advanced i Proficiency na kursie dla młodzieży.

 

Aktualne kursy

Teens Course - młodzież 12-13 lat

Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży 12-13 lat – Teens Course – jak Junior course (podstawowe i opcje). Podział na grupy wiekowe ze względu na poziom opieki, Juniors są pod opieką cały czas, Teens mają nieco swobody, np. w grupach mogą wychodzić na zakupy. Także kurs jesienny w październiku.

Junior Course - dzieci i młodzież 8-11 lat

Kursy dla dzieci i młodzieży 8-11 lat – Junior Course prowadzone w Wielkanoc oraz wakacyjne – od połowy czerwca do końca sierpnia. Zajęcia: 20 lekcji/tyg. (lekcja trwa 45 min.), grupy do 12 osób. Opcja Intensive – dodatkowe 8 lekcji/tyg. – 3 popołudnia w grupach do 9 osób.

Teenage Vacation Course - młodzież 14-17 lat

Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży 14-17 lat – Teenage Vacation Course. Zajęcia kursów: 20 lekcji/tyg. (lekcja trwa 45 min.) + program dodatkowy; 21 lekcji/tyg. lub 20 lekcji/tyg. + 6 lekcji/tyg., także możliwe w mniejszej grupie. Grupy do 14 osób (grupy zaawansowane są mniejsze).

Young Adult Vacation Course - młodzież 16-18 lat

Kursy letnie dla młodzieży 16-18 lat – Young Adult Vacation Course. Zajęcia kursów: 20 lekcji/tyg. lub 28 lekcji/tyg. (lekcja trwa 45 min.). Kursy dla szczególnie ambitnych studentów, prowadzone w budynku przeznaczonym na kursy dla dorosłych. Maksymalnie 9 osób w grupie. Zajęcia dodatkowe jak w kursie Teenage Vacation.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This