Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Junior Course – dzieci i młodzież 8-11 lat

Kursy dla dzieci i młodzieży 8-11 lat – Junior Course prowadzone w Wielkanoc oraz wakacyjne – od połowy czerwca do końca sierpnia. Zajęcia: 20 lekcji/tyg. (lekcja trwa 45 min.), grupy do 12 osób. Opcja Intensive – dodatkowe 8 lekcji/tyg. – 3 popołudnia w grupach do 9 osób.
Szkoła
Szkoła jest jedyną szkołą językową w mieście. Sidmouth jest niedużą miejscowością nadmorską, w hrabstwie Devon, w pobliżu Exeter. Miasto i okolica są atrakcyjne, pobyt jest wysoko oceniany przez klientów.
Kursy dla dorosłych, młodzieży i dzieci prowadzone są w osobnych budynkach.
Szkoła gwarantuje poziom Advanced i Proficiency na kursie dla młodzieży.
Nauka

Typowy kurs składa się z tygodniowych modułów. Naukę możesz rozpocząć w każdy poniedziałek i kontynuować ją przez określoną liczbę tygodni. Zajęcia trwają z reguły od rana do popołudnia i podzielone są na moduły dotyczące różnych aspektów wykorzystania języka.

Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach. Uczestnicy są dobierani pod względem poziomu znajomości języka. Dzięki temu będziesz mieć okazję do ćwiczenia nowych umiejętnościami z finansistami z innych państw i kultur.

Kursy są prowadzone przez lektorów posiadających doświadczenie zawodowe w profesjonalnym obszarze, którego uczą.

Zajęcia dodatkowe

Program popołudniowy stanowi integralną część kursu. Zapewnia aktywne korzystanie z języka, są okazją nawiązania relacji między uczestnikami. Zawiera wycieczkę pieszą po Sidmouth, spotkanie typu English Cream Tea w poniedziałki, wyprawy łodzią na połów ryb, grille na plaży, dyskoteki, kino, tenis na kortach koło szkoły, teatr, basen, kręgle, pokazy i wystawy sztuki i rzemiosła, quizy.
W cenę wliczone są 2 wycieczki tygodniowo: półdniowa we czwartek i całodniowa w sobotę – np. do Bristolu, Exeter, parku Narodowego Dartmoor i Exmoor, Bath, Stonehenge i Salisbury. Możliwość wykupienia dodatkowych zajęć sportowych, np. tenis z certyfikowanym trenerem (możliwość darmowej gry z innymi uczestnikami kursy – szkoła ma własne korty), jazda konna, golf w grupie 4-osob lub indywidualny.

Zakwaterowanie

Uczestnicy kursu są zakwaterowani u miejscowych rodzin w pokojach 1-osobowych lub 2-osobowych (za zgodą / według wyboru). W domu mają 3 posiłki dziennie. Uczestnicy kursów Junior i Teens są dowożeni do i ze szkoły.

Galeria
Cena

Cena obejmuje kurs, zakwaterowanie z posiłkami i zajęcia dodatkowe. Bezpłatny transfer z i na lotnisko Heathrow (w niedziele w godz. 1200-1700). Szkoła pobiera opłatę rejestracyjną oraz opłatę za asystę/eskortę przy odprawie na lotnisku.
Transfery z/na lotniska: Gatwick, Bournemouth, Stansted, Luton, Bristol za opłatą.
Sidmouth ma dobre autobusowe połączenia z Heathrow. Dojazd z Bristolu wymaga przesiadki. Transfery w soboty – dodatkowo płatne. Możliwość skorzystania z usług polskiego taksówkarza, opłata mniejsza o połowę.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This