Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Melton College

Szkoła w York, w północnej Anglii, w niedużej odległości od taniego lotniska w Doncaster. Miasto York uznawane jest za jedno z najpiękniejszych historycznych miast w Wielkiej Brytanii.

Melton College prowadzi całoroczne kursy dla dorosłych (od 16 lat) i letnie kursy dla młodzieży 14–18 lat (11 lat w sierpniu). Wiosną i jesienią kursy dla dojrzałych studentów 50+.
Szkoła jest centrum egzaminacyjnym IELTS, prowadzi również kursy przygotowawcze do wszystkich rodzajów egzaminów w Wielkiej Brytanii. Należy do zrzeszenia szkół niezależnych, o uznanej jakości Quality English.

Szkoła ma siedzibę pięknym historycznym budynku w dużym ogrodzie udostępnionym studentom. Jest dobrze wyposażona w sprzęt multimedialny i materiały naukowe. Właściciele przywiązują wielką wagę do jakości kursów oraz zajęć dodatkowych Zapewniają ciekawe zajęcia popołudniowe i wycieczki do okolicznych atrakcji.

Przykładowe kursy

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This