Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Kursy General English

Szkoła

Szkoła w York, w północnej Anglii, w niedużej odległości od taniego lotniska w Doncaster. Miasto York uznawane jest za jedno z najpiękniejszych historycznych miast w Wielkiej Brytanii.

Melton College prowadzi całoroczne kursy dla dorosłych (od 16 lat) i letnie kursy dla młodzieży 14–18 lat (11 lat w sierpniu). Wiosną i jesienią kursy dla dojrzałych studentów 50+.
Szkoła jest centrum egzaminacyjnym IELTS, prowadzi również kursy przygotowawcze do wszystkich rodzajów egzaminów w Wielkiej Brytanii. Należy do zrzeszenia szkół niezależnych, o uznanej jakości Quality English.

Szkoła ma siedzibę pięknym historycznym budynku w dużym ogrodzie udostępnionym studentom. Jest dobrze wyposażona w sprzęt multimedialny i materiały naukowe. Właściciele przywiązują wielką wagę do jakości kursów oraz zajęć dodatkowych Zapewniają ciekawe zajęcia popołudniowe i wycieczki do okolicznych atrakcji.

Nauka

Kursy General English – ogólny angielski – dla dorosłych z 15 lub 22,5 pełnymi godzinami zajęć (20 i 25 lekcji), zakwaterowanie u rodzin, 2 posiłki w tygodniu i 3 w weekend, program kulturalny, sportowy i wycieczki. Bilet na miejskie autobusy w cenie kursu. Kurs 15 lekcji nie jest oferowany w lecie. Szkoła pobiera opłatę rejestracyjną. Bezpłatny transfer z i na lotnisko w Bristolu (tylko w niedziele). Transfery z / na lotnisko w Doncaster płatne. Możliwość skorzystania z usług polskiego taksówkarza, opłata mniejsza o połowę.

Zajęcia dodatkowe

Program popołudniowy zapewnia aktywne korzystanie z języka, wydarzenia są okazją nawiązania relacji między uczestnikami. Zawiera wycieczki, wyjścia na wydarzenia w mieście i okolicy. W każdą sobotę jest zorganizowana wycieczka (w cenie kursu). Szkoła podaje szczegółowe programy wydarzeń wraz z cenami i informacjami organizacyjnymi.

Zakwaterowanie

Uczestnicy kursu są zakwaterowani u miejscowych rodzin w pokojach 1-osobowych lub 2-osobowych (za zgodą / według wyboru). W domu mają 1 lub 2 posiłki dziennie (śniadanie, obiad/kolacja). Autobus miejski zapewnia wygodny dojazd do szkoły z dalszych lokalizacji. ,

Dla dorosłych i rodziców z dziećmi możliwe jest również zakwaterowanie (pokój ze śniadaniem) w hotelu znajdującym się niedaleko szkoły.

Galeria
Cena

Cena obejmuje kurs, zakwaterowanie z posiłkami i wybrane zajęcia dodatkowe. Szkoła pobiera opłatę rejestracyjną oraz opłatę za asystę/eskortę przy odprawie na lotnisku.

Transfery z/na lotniska: Manchester, Leeds za opłatą.

Możliwość skorzystania z usług polskiego taksówkarza za konkurencyjną cenę.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This