Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Riversdown House

Szkoła

Szkoła Richard Lewis Communications – Riversdown House w Warnford, hrabstwo Hampshire – działa od 1971 roku, kiedy właśnie Riversdown House stał się pierwszą w świecie rezydencją – centrum szkolenia językowego. Następni tylko podążali szlakiem wytyczonym przez autora – Richarda D. Lewisa.
Szkoła od początku istnienia zapewnia dla zajętych profesjonalistów miejsce, gdzie mogą spokojnie żyć, oddychać i śnić po angielsku 24/7. Nauka odbywa się indywidualnie lub w małych grupach. Zajęcia prowadzą kompetentni nauczyciele, wybrani do indywidualnych potrzeb uczestników. Istotną częścią jest nawiązanie i budowa relacji oraz doświadczenie innych kultur w kontaktach z pozostałymi uczestnikami. Uczestnicy pracują intensywnie, ale nie wyczerpująco. Warunki otoczenia i napotkani ludzie sprawiają, że wrażenia są niepowtarzalne i wyjątkowe. Od początku działalności w szkole przeszkolono ponad 15.000 osób.

Nauka

Intensywne kursy indywidualne zawodowe – przygotowane do potrzeb i wymagań uczestnika.

Kursy: 8 godz/dz zajęć Super Intensive – zajęcia tylko z lektorami, możliwe 1-3 godz/dz pracy własnej oraz 7-5 godz/dz zajęć z lektorami. Kurs trwa od poniedziałku do niedzieli.

Program zajęć: ustalany według analizy opisu potrzeb uczestnika (przesyłany najpóźniej 6 dni przed rozpoczęciem kursu. Zajęcia prowadzone są na terenie posiadłości – 1 minuta pieszo od głównej rezydencji, obok pola golfowego. W budynku jest 16 pojedynczych pokoi, pokój zebrań – gdzie prowadzone są prezentacje, sala komputerowa i świetlica. Także pokoje nauczycieli, którzy są do dyspozycji przez cały czas. Sieć wifi we wszystkich pomieszczeniach.

Zamieszkanie: na miejscu w posiadłości. Riversdown Estate zajmuje ponad 20ha, położona jest w pięknym parku narodowym South Downs, z tradycyjnymi wioskami w okolicy i historyczną stolica – Winchester. Odległość: niewiele ponad 1 godzinę jazdy samochodem z Londynu. Do dyspozycji uczestników (bez dodatkowych opłat) są: 9-dołkowe pole golfowe, dwa odkryte korty tenisowe (twarda nawierzchnia, całoroczne), siłownia, sauna fińska, rowery (z kaskami), oraz w sezonie letnim – kort trawiasty i odkryty basen.
Rezydencja Riversdown House to oryginalny angielski dom wiejski z XIV wieku wzniesiony w miejscu romańskiej budowli z I wieku. W budynku jest 8 pokoi z własnymi łazienkami, jadalnia, historyczny salon, pokój TV i bar. Z wszystkich pokoi malowniczy widok na ogrody i pole golfowe. Dostępność poszczególnych pokoi do zamieszkania – w kolejności zamówienia i opłacenia kursu.

Przyjazdy w niedziele wieczorem, wyjazdy w sobotę po śniadaniu. Przedstawiciel szkoły odbiera z i dowozi na lotnisko.

Ceny: na zasadzie all inclusive (obejmuje: analizę potrzeb przed kursem, transfery z/na lotnisko, wyżywienie, zakwaterowanie, korzystanie z urządzeń / obiektów rekreacyjnych, aktywności po zajęciach, miejscowe wycieczki).

Organizacja przelotów – pozostaje we własnym zakresie Klienta. Ze względu na odbiór przez szkołę, dogodny jest przelot na / z lotnisko Londyn Heathrow.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This