Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Young Learners Course – dla młodzieży 13-17 lat

 

Szkoła

Szkoła w York, w północnej Anglii, w niedużej odległości od taniego lotniska w Doncaster. Miasto York uznawane jest za jedno z najpiękniejszych historycznych miast w Wielkiej Brytanii.

Melton College prowadzi kursy letnie dla młodzieży 14–18 lat (od 11 lat w sierpniu).

Szkoła jest centrum egzaminacyjnym IELTS, prowadzi również kursy przygotowawcze do wszystkich rodzajów egzaminów w Wielkiej Brytanii. Należy do zrzeszenia szkół niezależnych, o uznanej jakości Quality English.

Szkoła mieści się w pięknym historycznym budynku w dużym ogrodzie udostępnionym studentom. Jest dobrze wyposażona w sprzęt multimedialny i materiały naukowe. Właściciele przywiązują wielką wagę do jakości kursów oraz zajęć dodatkowych Zapewniają ciekawe zajęcia popołudniowe i wycieczki do okolicznych atrakcji.

Nauka

Kursy wakacyjne dla młodzieży 14–18 lat – od końca czerwca do początku września. W sierpniu także kursy dla młodszych uczestników 11-13 lat. Przyjazdy na kursy 2-, 3-, 4- i 5-tygodniowe, w niedziele co 2 tygodnie. Przyjazdy w sierpniu – bardziej elastyczne, możliwy przyjazd w każdą niedzielę. Możliwe są też przyjazdy w sobotę – w zależności od znalezienia odpowiedniej rodziny i połączeń lotniczych.
Zajęcia kursu: 15 lekcji po 60 minut do południa i 10 lekcji po 45 minut po południu (od 09:30 do 15:45 z 3 przerwami w trakcie). Program popołudniowy od 16:00 do 17:00 – zajęcia dodatkowe.

Typowy kurs składa się z tygodniowych modułów. Naukę możesz rozpocząć w każdy poniedziałek i kontynuować ją przez określoną liczbę tygodni. Zajęcia trwają z reguły od rana do popołudnia i podzielone są na moduły dotyczące różnych aspektów wykorzystania języka.

Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach. Uczestnicy są dobierani pod względem poziomu znajomości języka. Dzięki temu będziesz mieć okazję do ćwiczenia nowych umiejętnościami z finansistami z innych państw i kultur.

Kursy są prowadzone przez lektorów posiadających doświadczenie zawodowe w profesjonalnym obszarze, którego uczą.

Zajęcia dodatkowe

Program popołudniowy stanowi integralną część kursu. Zapewniają aktywne korzystanie z języka, są okazją nawiązania relacji między uczestnikami. Codziennie od 16:00 do 17:00 – sport, rekreacja, rozrywka, wykłady z literatury i kultury brytyjskiej, kino (część zajęć do wyboru np. sport lub wykład czy rozmowa nt. filmu, tradycji, zabytków). Zajęcia rozrywkowe – 2 wieczory tygodniowo. W soboty – całodzienne wycieczki.

Zakwaterowanie

Uczestnicy kursu są zakwaterowani u miejscowych rodzin. W domu mają 2 posiłki w tygodniu i 3 w weekend.

Mieszkają w jedno- lub dwuosobowych pokojach. Łazienki znajdują się w pokojach lub są wspólne – na piętrze.

Galeria
Cena

Cena obejmuje kurs, zakwaterowanie z posiłkami i biletem na autobus, rejestrację i wszelkie zajęcia dodatkowe oraz bezpłatny transfer z i na lotnisko Doncaster (tylko w niedziele). Transfery w soboty – dodatkowo płatne. Możliwość skorzystania z usług polskiego taksówkarza, opłata mniejsza o połowę.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This