Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Junior English Summer – rodzinne – dla dorosłych i dzieci 8-17 lat

Szkoła

Szkoła Concorde International założona przez Colina Stone – jako miejsce spotkania i wspólnej nauki ludzi wszystkich narodowości – w przyjaźni i płynącej z serca harmonii.
Szkoła działa w wielu krajach: USA, Australia, Nowa Zelandia, Malta. Prowadzą naukę hiszpańskiego w Hiszpanii, rosyjskiego w Moskwie, włoskiego (i włoskiej kuchni) we Włoszech, francuskiego w Paryżu…
Szkoła jest niezależna, prowadzona przez jedną rodzinę. Personel jest międzynarodowy i wielojęzyczny. Nauczyciele są zaangażowani w pracy – w czasie kursu i zajęć dodatkowych oraz przyjaźni dla uczestników – zaangażowani w sukces uczestników.

Nauka

Typowy kurs składa się z tygodniowych modułów. Naukę możesz rozpocząć w każdy poniedziałek i kontynuować ją przez określoną liczbę tygodni. Zajęcia trwają z reguły od rana do popołudnia i podzielone są na moduły dotyczące różnych aspektów wykorzystania języka.

Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach. Uczestnicy są dobierani pod względem poziomu znajomości języka. Dzięki temu będziesz mieć okazję do ćwiczenia nowych umiejętnościami z finansistami z innych państw i kultur.

Kursy są prowadzone przez lektorów posiadających doświadczenie zawodowe w profesjonalnym obszarze, którego uczą.

Zajęcia dodatkowe

Dla dzieci 8-17 lat program dodatkowy: rekreacja i zabawa.
Czas zajęć – lekcje do 12:30, przerwa na lunch 12:30 – 13:45, czas wolny. Program popołudniowy od 16:00 do 17:00 – zajęcia dodatkowe. Dwa wieczory zajęć wspólnych dla dorosłych i dzieci.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w miasteczku akademickim lokalnego uniwersytetu, mieszkania 2-,3-,4-osobowe z dostępem do wyposażonej kuchni lub domy dla 6, 7 osób (tylko dla rodziny lub osób znających się), na miejscu pościel, ręczniki.

Można korzystać ze studenckiej stołówki, z dobrymi i niedrogimi posiłkami.

Odległości sal lekcyjnych i zakwaterowania: ok. 15-30 minut na piechotę lub 4-10 minut autobusem.

 

Galeria
Cena

Cena obejmuje kurs, zakwaterowanie – według wyboru (mieszkanie, dom) oraz bilet na autobus, rejestrację i wszelkie zajęcia dodatkowe.
Transfer z i na lotnisko płatny. Możliwość skorzystania z usług polskiego taksówkarza, opłata mniejsza o połowę.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This