Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

English Playtime – rodzinne – dla dorosłych i dzieci 5-7 lat

Szkoła

Szkoła Concorde International założona przez Colina Stone – jako miejsce spotkania i wspólnej nauki ludzi wszystkich narodowości – w przyjaźni i płynącej z serca harmonii.
Szkoła działa w wielu krajach: USA, Australia, Nowa Zelandia, Malta. Prowadzą naukę hiszpańskiego w Hiszpanii, rosyjskiego w Moskwie, włoskiego (i włoskiej kuchni) we Włoszech, francuskiego w Paryżu…
Szkoła jest niezależna, prowadzona przez jedną rodzinę. Personel jest międzynarodowy i wielojęzyczny. Nauczyciele są zaangażowani w pracy – w czasie kursu i zajęć dodatkowych oraz przyjaźni dla uczestników – zaangażowani w sukces uczestników.

Nauka

Program English Playtime – dla rodziców (dorosłych opiekunów) i dzieci w wieku – 5-7 lat. Zajęcia dla opiekunów w grupach do 12 osób i w grupach do 4 osób, w dwóch różnych lokalizacjach. Wiek minimalny dla grup 12-osobowych – 18 lat, dla grup 4-osobowych – 21 lat. Dorośli mogą wybrać kurs języka ogólnego w większych grupach i język ogólny, biznesowy lub specjalistyczny w małych grupach. Możliwe lekcje indywidualne o tematyce wybranej przez uczestnika.
Zajęcia dla dzieci 5-7 lat: do wyboru dwa programy – tylko lekcje (15 tygodniowo) lub lekcje i program dodatkowy: rekreacja i zabawa.
Przykładowe zajęcia dodatkowe: wycieczki (zwiedzanie Canterbury, zamki w okolicy, Legoland, zoo safari, Cambridge, London), sporty, gry i zabawy, grill rodzinny, dyskoteki, występy artystyczne.
Czas zajęć – lekcje do 12.30, przerwa na lunch 12.30 – 13.45, czas wolny lub zajęcia dodatkowe do 16.30. Dwa wieczory zajęć wspólnych dla dorosłych i dzieci.
Przyjazdy na kursy 2-, 3-, 4- i 5-tygodniowe, w niedziele co 2 tygodnie. Przyjazdy w sierpniu – bardziej elastyczne, możliwy przyjazd w każdą niedzielę. Możliwe są też przyjazdy w sobotę – w zależności od dostępności zakwaterowania i połączeń lotniczych.
Zajęcia tygodniowego kursu: 15 lekcji po 60 minut od rana i 10 lekcji po 45 minut po południu (od 09:30 do 15:45 z 3 przerwami w trakcie). Program popołudniowy od 16:00 do 17:00 – zajęcia dodatkowe.

Zajęcia dodatkowe

Dla dzieci 5-7 lat: do wyboru dwa programy – tylko lekcje (15 tygodniowo) lub lekcje i program dodatkowy: rekreacja i zabawa.
Przykładowe zajęcia dodatkowe: wycieczki (zwiedzanie Canterbury, zamki w okolicy, Legoland, zoo safari, Cambridge, London), sporty, gry i zabawy, grill rodzinny, dyskoteki, występy artystyczne.
Czas zajęć – lekcje do 12.30, przerwa na lunch 12.30 – 13.45. Program popołudniowy od 16:00 do 17:00 – zajęcia dodatkowe. Dwa wieczory zajęć wspólnych dla dorosłych i dzieci.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w miasteczku akademickim lokalnego uniwersytetu, mieszkania 2-,3-,4-osobowe z dostępem do wyposażonej kuchni lub domy dla 6, 7 osób (tylko dla rodziny lub osób znających się), na miejscu pościel, ręczniki.
Można korzystać ze studenckiej stołówki, z dobrymi i niedrogimi posiłkami.
Odległości sal lekcyjnych i zakwaterowania: ok. 15-30 minut na piechotę lub 4-10 minut autobusem.

Galeria
Cena

Cena obejmuje kurs, zakwaterowanie – według wyboru (mieszkanie, dom) oraz bilet na autobus, rejestrację i wszelkie zajęcia dodatkowe.
Transfer z i na lotnisko płatny. Możliwość skorzystania z usług polskiego taksówkarza, opłata mniejsza o połowę.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This