Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

English In Chester – Kursy dla dorosłych

Szkoła

Szkoła znajduje się w Chester (120 tys. mieszkańców), jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast Anglii. Słynie z czarno-białych domów, tzw. pruski mur. Chester znajduje się 40 km od Manchesteru.

Szkoła ma długa tradycję, znajduje się w historycznym centrum. Jest to jedyna szkoła językowa w mieście, więc można liczyć na dobre zakwaterowanie.

Szkoła prowadzi kursy dla dorosłych we własnych budynkach i szkołę letnią dla młodzieży (14-16) na terenie University of Chester.

Nauka

Kursy dla młodych dorosłych (+16) i dojrzałych studentów (+25), w mniejszych grupach.
Terminy:  kursy rozpoczynają się w końcu czerwca, przyjazdy co tydzień w niedzielę, wyjazdy w sobotę. Kursy dla dojrzałych studentów są intensywne: 22,5 godziny (30 lekcji), w grupie do 6 osób. Możliwość wyboru opcji typu Combination – lekcje w grupie i indywidualne: 30+5 lub 20+10.

Zajęcia dodatkowe

Program popołudniowy zapewnia aktywne korzystanie z języka, wydarzenia są okazją nawiązania relacji między uczestnikami. Zawiera wycieczki, wyjścia do teatru, na wydarzenia w mieście i okolicy. Szkoła podaje szczegółowe programy wydarzeń wraz z cenami i informacjami organizacyjnymi.

Zakwaterowanie

Uczestnicy kursu są zakwaterowani u miejscowych rodzin w pokojach 1-osobowych lub 2-osobowych (za zgodą / według wyboru). W domu mają 1 lub 2 posiłki dziennie (śniadanie, obiad/kolacja). Autobus miejski zapewnia wygodny dojazd do szkoły z dalszych lokalizacji. Szkoła zapewnia opiekuna, który zapewnia opiekę i prowadzi najpilniejsze sprawy oraz takie, które wymagają interwencji.

Możliwe jest również zakwaterowanie w mieszkaniach znajdujących się niedaleko szkoły. Wyżywienie we własnym zakresie.

Galeria
Cena

Cena obejmuje kurs, zakwaterowanie z posiłkami i wybrane zajęcia dodatkowe. Szkoła pobiera opłatę rejestracyjną oraz opłatę za asystę/eskortę przy odprawie na lotnisku.

Transfery z/na lotniska: Manchester, Liverpool za opłatą.

Możliwość skorzystania z usług polskiego taksówkarza za konkurencyjną cenę.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This