Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

ELC Bristol

ELC jest szkołą prowadzoną przez rodzinę od 40 lat, oferuje kursy dla dorosłych, powyżej 18 lat. Ukierunkowani na osoby potrzebujące i pragnące zrobić szybkie postępy w opanowaniu języka angielskiego. Nauka w stosunkowo małych grupach, średnio 10 osób. Zajęcia odbywają się w dwóch budynkach, oba są wyposażone w sale multimedialne z komputerami, bibliotekę z miejscem do nauki własnej. Na miejscu pokój wypoczynkowy dla studentów, gdzie można zjeść lunch (kanapki są przywożone przez firmę cateringową). WiFi dostępne w całej szkole. W szkole przebywa przeciętnie ok. 190 osób (w czasie wakacji do 320 osób), z 30 krajów.
Szkoła znajduje się w pobliżu University of Clifton, w lecie korzysta z obiektów sportowych historycznego Clifton College.
Szkoła jest centrum egzaminacyjnym IELTS, prowadzi również kursy przygotowawcze do wszystkich rodzajów egzaminów w Wielkiej Brytanii. Należy do zrzeszenia szkół niezależnych, o uznanej jakości Quality English.

Aktualne kursy

Kurs egzaminacyjny dla dorosłych

Intensywny wakacyjny kurs dla dorosłych (wiek min. 18 lat, wymagany poziom min. B2) przygotowujący do egzaminów FCE (First Certificate in English) i CAE (Certificate in Advanced English) obejmuje 11 tygodni nauki (od początku czerwca do połowy sierpnia). Kurs zawiera tygodniowo 21 godzin zajęć (28 lekcji) + pakiet zajęć dodatkowych. Zajęcia w tygodniu odbywają się każdego dnia przed południem i przez cztery popołudnia. Zależnie od zaawansowania uczestnicy mogą dołączyć do istniejącej grupy w czasie kursu.

Kurs intensywny dla dorosłych

Intensywny kurs wakacyjny dla dorosłych (min. wiek 18 lat) zawiera 21 godzin zajęć (28 lekcji) + bardzo bogaty pakiet zajęć dodatkowych. Zajęcia w tygodniu odbywają się każdego dnia przed południem i przez cztery popołudnia. Zajęcia prowadzone na sześciu różnych poziomach nauczania – od podstawowego do zaawansowanego.
Dodatkowo w programie: klub konwersacji – 2 godziny tyg., klub filmowy w każde piątkowe popołudnie, dostęp do Internetu, dostęp do nauczania e-learning (od momentu zarejestrowania zgłoszenia na kurs).
Ponadto – opcjonalnie – odrębnie zamawiane i płatne: 4 godziny tyg. samodzielnej nauki pod okiem nauczyciela, nauka Business English lub British Life & Culture podczas 2 popołudni w tygodniu (wymagany poziom co najmniej B2).
Długość pobytu: min. 2 tygodnie.
Szkoła ustala co roku terminy kursów w cyklach 2-, 3-, 4-, 5-tygodniowych oraz w zależności od poziomu zaawansowania uczestników.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This