Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Collège du Léman

Prestiżowa międzynarodowa koedukacyjna szkoła w Versoix, w kantonie Genewa, z internatem zorientowana na rozbudzanie indywidualnego rozwoju, akademicką doskonałość i kształcenie obywateli świata. Oferuje naukę od 2-latków aż do matury. Szkoła określana jako “jedna z najbardziej ekskluzywnych szkół z internatem (boardingowych)”. Uczy się około 1900 uczniów ponad 100 narodowości. Szkoła akredytowana / uznawana przez Europejską Radę Szkół Międzynarodowych oraz Stowarzyszenie Szkół i College’ów Nowej Anglii.

Szkoła założona w 1960, od 2015 w grupie Nord Anglia Education. Szkoła oferuje dwujęzyczny program francusko/angielski na wszystkich poziomach. Gimnazjum z brytyjskim egzaminem GCSE/IGCSE. Prowadzi programy matury międzynarodowej (IB), brytyjskiej (A-Levels), matury amerykańskiej (AP), matury szwajcarskiej (Swiss Maturite – dwujęzyczna) oraz matury francuskiej.

Szkoła zajmuje 8-hektarowy kampus położony między górami Jura i jeziorem Lemańskim w pobliżu Genewy. Bardzo dobrze wyposażona technicznie oraz z zapleczem do rekreacji i odpoczynku.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This