Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Collège Champittet

Szkoła z internatem w Szwajcarii. Dwa kampusy – w Pully koło Lozanny oraz w Nyon. Oferuje naukę od przedszkola dla 3-latków do matury. Szkoła założona w 1903 roku przez zakon dominikanów, przekazana bernardynom w 1951 r., z nadal czynną kaplicą. Od 1984 roku szkoła koedukacyjna, a od 1998 r. prowadzona przez zespół zawodowych pedagogów.

Szkoła oferuje dwujęzyczny program francusko/angielski na wszystkich poziomach. Prowadzi programy matury międzynarodowej – IB, matury francuskiej oraz FLE. Bardzo dobrze wyposażona technicznie. Duży wybór zajęć dodatkowych: obywatele świata / ONZ, klub debat, muzyka, sporty. Aktywności charytatywne i wolontariat – pomoc dla dzieci w Afryce, Tajlandii i Kambodży.

W Champittet uczy się i mieszka młodzież 30 narodowości. 50% to szwajcarzy, dla 20% język ojczysty to angielski, prawie wszyscy mówią w dwóch lub wiecej językach.

Collège Champittet uczestniczy w GlobalCampus – rozwój społeczności szkolnej w sieci w grupie Nord Anglia Education na całym świecie.

Od lutego 2015 działa program edukacji muzycznej wspólnie z Juilliard School w Nowym Jorku.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This