Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Collège Beau Soleil

Szkoła z internatem w szwajcarskich Alpach w miasteczku Villars-sur-Ollon. Oferuje naukę dla 11-18-latków. Szkoła założona w 1910 roku, ostatnio rozbudowana w 2017 roku, mieści 250 uczniów. Wszyscy mieszkają w kampusie. Szkoła posiada własny dom na stoku w górach, lodowisko, basen, korty tenisowe. Szkoła koedukacyjna, nauka prowadzona w małych grupach, wskaźnik liczby uczniów do nauczycieli to 4:1. Szkoła jest zorientowana na wykształcenie nawyków ciągłego uczenia się.

Szkoła oferuje dwujęzyczny program francusko/angielski na wszystkich poziomach. Prowadzi programy matury międzynarodowej – IB, brytyjskiej – A-Levels, matury francuskiej. Bardzo dobrze wyposażona technicznie. Duży wybór zajęć dodatkowych: przedsiębiorczość, nauki ścisłe, współczesna lingwistyka, humanistyka i sztuka.

Jak w innych szkołach grupy Nord Anglia Education, w Beau Soleil uczy się i mieszka młodzież 30 narodowości. 50% to szwajcarzy, dla 20% język ojczysty to angielski, prawie wszyscy mówią w dwóch lub więcej językach.

Collège Beau Soleil uczestniczy w GlobalCampus – rozwój społeczności szkolnej w sieci w grupie NAE na całym świecie.

Działa program edukacji muzycznej wspólnie z Juilliard School w Nowym Jorku oraz programy nauk ścisłych z MIT w Bostonie.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This