Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Business Communication – dorośli

Kurs efektywnego porozumiewania się w kontaktach międzynarodowych poprzez rozwinięcie kompetencji językowych w pracy – gramatyka i specyficzne słownictwo zawodowe. Ćwiczenie prowadzenia / uczestniczenia w spotkaniach (także multimedialnych / wirtualnych), przygotowanie prezentacji, negocjowanie, telefonowanie, spotkania formalne i nieformalne oraz prowadzenie poczty elektronicznej. Kurs służy podniesieniu kompetencji w funkcjonowaniu międzykulturowym (rozumienie i profilowanie “kultury” – w odniesieniu do siebie i innych) oraz zawiera wskazówki dla efektywnego zarządzania różnorodnością.
Wymagany poziom znajomości języka angielskiego: A2 (elementary – podstawowy). Minimalny wiek uczestników: 24 lata.
Szkoła
Szkoła York Associates od 1980 roku prowadzi wysokiej jakości kursy języka angielskiego, umiejętności porozumiewania się w biznesie i przywództwa w międzynarodowych zespołach. Także doskonalenie zespołów w korporacjach, sektorze publicznym oraz w organizacjach społecznych. Dyrektorzy i trenerzy to uznani międzynarodowi specjaliści i praktycy w uczeniu języka angielskiego oraz międzynarodowym porozumiewaniu się, nagradzani autorzy publikacji oraz wykładowcy na międzynarodowych konferencjach. Szkoła jest wśród najlepszych szkół akredytowanych rzez British Council, jest uznana przez Institute of Leadership and Management za programy coaching, przywództwa i przewodzenia (mentoring).
Nauka

Kurs zapewnia podniesienie efektywności porozumiewania się w kontaktach międzynarodowych poprzez rozwinięcie kompetencji językowych w pracy – gramatyka i specyficzne słownictwo zawodowe. Ćwiczenie prowadzenia / uczestniczenia w spotkaniach (także multimedialnych / wirtualnych), przygotowanie prezentacji, negocjowanie, telefonowanie, spotkania formalne i nieformalne oraz prowadzenie poczty elektronicznej. Program służy podniesieniu kompetencji w funkcjonowaniu międzykulturowym (rozumienie i profilowanie “kultury” – w odniesieniu do siebie i innych) oraz zawiera wskazówki dla efektywnego zarządzania różnorodnością.
Początek kursu w każdy poniedziałek. Grupy do 6 uczestników. Wymagany poziom znajomości języka angielskiego: A2 (elementary – podstawowy). Minimalny wiek uczestników: 24 lata. Warianty i ceny prowadzonych zajęć: 15 godz/tyg w grupie lub 30 godz/tyg w grupie; 15 godz/tyg w grupie + 5 godz/tyg indywidualnych; 15 godz/tyg w grupie + 10 godz/tyg indywidualnych; lub 15 godz/tyg w grupie + 15 godz/tyg indywidualnych.

Zajęcia dodatkowe

York jest jednym z najładniejszych znanych historycznych miast w Anglii. Początkowo był stolicą Anglii, obecnie ważny ośrodek w północnej Anglii. Ze względu na architecture i warunki, York utrzymuje tytuły wśród najlepszych miejsc do życia i atrakcyjnych turystycznie.
Dla gości miasto zapewnia wiele atrakcji. Historyczne centrum miasta to strefa bez samochodów, za to z dobrą infrastrukturą rowerową z blisko 100 milami ścieżek rowerowych w mieście i najbliższej okolicy. Katedra z XIII wieku ze słynnymi witrażami to jedna z największych gotyckich katedr w północnej Europie. Jest muzeum wikingów i 30 innych muzeów z narodowym muzeum kolejnictwa oraz muzeum zamkowym.
York ma dobre połączenia kolejowe z wieloma miastami.

Zakwaterowanie

Uczestnicy kursów mieszkają u miejscowych rodzin: standard to pokój 1-osob., wspólna łazienka, HB (half board) dwa posiłki – do 1 godz. pieszo do szkoły, pokój 1-osob. executive, własna łazienka, HB (half board) dwa posiłki – do 1/2 godz. autobusem do szkoły lub do 1/2 godz. pieszo do szkoły. Możliwe zarezerwowanie hotelu / pensjonatu oraz wyżywienie we własnym zakresie.

Galeria
Cena

Cena obejmuje kurs, zakwaterowanie z posiłkami i biletem na autobus, rejestrację i wszelkie zajęcia dodatkowe oraz bezpłatny transfer z i na lotnisko Doncaster (tylko w niedziele). Transfery w soboty – dodatkowo płatne. Możliwość skorzystania z usług polskiego taksówkarza, opłata mniejsza o połowę.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This