Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Bucksmore Education

Magdalene College to jeden ze słynnych głównych college’ów Uniwersytetu Cambridge. Założony w 1428 roku przez trzeciego księcia Buckingham, Magdalene to siódmy najstarszy college w Cambridge i jeden z najpiękniejszych. Położony jest tuż przy moście Magdalene i ma najdłuższy dostęp do rzeki Cam, słynnej z pływania puntami – pchanymi płaskodennymi łodziami.
W XX wieku Magdalene College dał się poznać przez swoich absolwentów: Mark Malloch Brown (zastępca sekretarza generalnego ONZ), Alan Rusbridger (wydawca dziennika The Guardian), pisarz C.S Lewis, aktor Sir Michael Redgrave oraz arcybiskup Michael Ramsey.
Uczestnicy mieszkają w 1-os. pokojach studenckich ze wspólnymi łazienkami, w osobnych budynkach męskich i żeńskich. Poza salą do nauki, salą do odpoczynku i boiskiem sportowym jest pralnia. Cały college ma całodobową ochronę oraz opiekunów mieszkających na miejscu.

Brasenose College ma najlepsze położenie spośród college’ów Uniwersytetu Oxford. Wejście do Old Quad jest od Radcliffe Square obok biblioteki Bodleian. Brasenose College został założony w 1509 roku przez Sir Richarda Suttona (dał grunty) oraz Williama Smytha, biskupa Lincoln (zapłacił za budowę). Przez wieki zyskał wielu słynnych studentów i absolwentów – od pisarza Williama Goldinga, aktora Michaela Palina (znany z grupy Monty Python) do byłego premiera Davida Camerona. W czasie wojny domowej srebra były ofiarowane dla wojska, a Oxford był kwaterą króla Karola I. W XVIII wieku Brasenose College wyrósł na jeden z najbogatszych college’ów w Oxford. Kobiety mogą studiować w Brasenose College od 1971 roku.
Uczestnicy mieszkają w strzeżonym campusie Frewin Court w centrum miasta. Posiłki są w jadalni Brasenose College. Cały college ma całodobową ochronę oraz opiekunów mieszkających na miejscu.

d’Overbroeck’s mieści się w zmodernizowanym we wrześniu 2107 roku college’u znajdującym się na północ od centrum Oxford. Dzięki wysokiej jakości wyposażenia jest znakomitym miejscem nowego letniego programu Young Professionals.
d’Overbroeck’s to tradycyjna szkoła z internatem (boarding school). Stale utrzymuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych szkół w Zjednoczonym Królestwie. Założona w 1977 roku przez Malcolma van Biervliet (nazwa “d’Overbroeck” pochodzi od części jego nazwiska jego rodu, który ma flamandzkie początki).
Zamieszkanie
College dysponuje trzema budynkami internatu z pokojami 1-, 2- i 3-osobowymi (żeński i męski w osobnych budynkach) ze wspólnymi łazienkami. Na miejscu bezpłatna pralnia dla mieszkańców.

Aktualne kursy

Young Professionals

Young Professionals to wzbogacony tematyczny kurs języka angielskiego dla zmotywowanych uczestników w wieku od 13 do 16 lat. Nauka języka angielskiego prowadzona jest przez zajęcia na wybrane tematy – wprowadzenie do dalszej nauki lub do poszczególnych zagadnień czy zawodów.
Wielu uczestników wybiera letnie programy przed podjęciem nauki w angielskiej szkole z internatem. Wielu uczestników kursów letnich w college’u d’Overbroeck, dzięki doświadczeniu pobytu decyduje się na naukę w szkole z internatem.

Kurs akademicki Advanced Studies Program dla młodzieży 16-18 lat

Kursy akademickie o podobnych programach – do wyboru przez uczestnika zależnie od tego, które z miast chce odwiedzić najpierw, a które rok później…
Uczestnicy wybierają dwa z oferowanych przedmiotów / tematów. Jeśli kurs trwa 4 tygodnie, to mogą mieć te same przedmioty przez cały czas lub zmienić po pierwszych dwóch tygodniach.
Przedmioty / tematy dostępne w Cambridge i w Oxford: Politics & International Relations, International Business Management, Macro and Micro Economics, Marketing & Advertising, Psychology, Architecture.
Przedmioty / tematy dostępne tylko w Oxford: Introduction to English & European Law, Foundations of Philosophy, Philosophy in Literature, Classical Literature, Shakespeare’s Plays & Elizabethan England, History of Art, Film Studies.
Przedmioty / tematy dostępne tylko w Cambridge: Introduction to International Law, Creative Writing, Societies & the Human Environment, Classical Civilisations, Applications of Engineering, Contemporary Literature, Physics, Chemistry Matters, Medical Biology, Advanced Mathematics.
Od uczestników oczekiwane są kreatywny udział oraz motywacja do ukierunkowanego rozwijania umiejętności.
Uczestnicy muszą wybrać jeden z warsztatów (trzy sesje zajęć w czasie 2 tygodni kursu, możliwa zmiana po 2 tyg.): Entrepreneurship, Journalism, Film Production, Drama, Debating, Urban Sketching,
Również do wyboru zajęcia popołudniowe (trzy sesje zajęć w czasie 2 tygodni kursu, możliwa zmiana po 2 tyg.) – ćwiczenie praktycznego przygotowania do kwalifikacji egzaminacyjnych do studiów na uniwersytetach brytyjskich: SAT Preparation, Introduction to UCAS, Personal Statements, Interview Skills, Presentation Skills, Essay Writing Skills, Study Skills, IELTS Preparation, UK Undergraduate Experience, How to Choose a Degree

Intensive English St Hilda's College dla młodzieży 13-16 lat

Kursy w Oxford w college’u St Hilda, położonym nad rzeką Cherwell, założonym w 1893 roku college Uniwersytetu Oxford. Do 2008 była to wyłącznie szkoła żeńska. Położony blisko mostu Magdalen, znanaego z przystani puntów (rzecznych łodzi pchanych), w bliskim sąsiedztwie centrum miasta.
Od 1994 College St Hilda funkcjonował jako jedyny żeński college z ponad 30 college’ów Uniwersytetu, do którego został włączony w 1959 roku.
Uczestnicy mieszkają w pokojach 1- i 2-osobowych ze wspólnymi łazienkami, chłopcy i dziewczęta w osobnych budynkach. Jest dostępna bezpłatna pralnia.
Personel college’u jest dostępny całą dobę.
Kurs Bucksmore Oxford to intensywny kurs angielskiego, który jego uczestnikom pozwala „zanurzyć” się w języku. Maksymalnie 20% uczestników kursu może pochodzić z jednego kraju, co daje gwarancję różnorodności i sprzyja nawiązywaniu wartościowych relacji. To doskonała okazja do nauki i rozrywki.

Three Capitals dla młodzieży 13-16 lat

Kurs połączony ze zwiedzaniem trzech stolic – Londynu – Anglia, Cardiff – Walia i Edynburga – Szkocja. Po drodze młodzież zwiedza największe atrakcje turystyczne Wielkiej Brytanii: Stonehenge, York, Lake District.
W pakiecie 15 lekcji tygodniowo, 7,5 godziny sesji na temat kultury i dziedzictwa Wielkiej Brytanii. Zajęcia w małych grupach do 11 osób, po testach przydzielających do odpowiedniego poziomu.
Zakwaterowanie, 3 posiłki dziennie, transfery lotniskowe i między miastami, ubezpieczenie. Wszystkie bilety wstępu – w tym: na stadion Old Trafford w Manchester i na musical w Londynie również są w pakiecie.
Nauka języka angielskiego w cyklu „language for life” integrującym wiele tematów treningu umiejętności językowych, sprawności czytania, znajomości i orientacji w kulturze jak i codziennym brytyjskim życiu (odrębności regionalne i kulturowe, poznanie kontekstów brytyjskich filmów i literatury). Doświadczenie poznawcze podróży – np. rozpoznane brytyjskie stereotypy, są wykorzystywane w czasie interaktywnych wykładów i zajęć kursu.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This