Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

ATC Language Schools

Szkoła ATC została założona w 1973 i od tego czasu oferuje wysokiej jakości kursy angielskiego dla uczestników w każdym wieku z całego świata.

Szkoła ATC jest zarządzana przez trzech właścicieli, którzy większość swojego życia poświęcili nauczaniu języków. Mają dwie całoroczne szkoły w Irlandii – w Dublinie i Bray oraz jedną w Winchester w Wielkiej Brytanii.

Oferują kursy dla uczestników w różnym wieku na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszystkie kursy posiadają akredytację Quality and Qualifications Ireland, British Council i English UK.

Szkoła jest członkiem najważniejszych organizacji zrzeszających podmioty z sektora edukacji językowej – ACELS, EAQUALS, MEI, Quality English oraz British Council.

Wszyscy nauczyciele prowadzący zajęcia w ATC to native speakerzy z wyższym wykształceniem i przygotowaniem metodycznym do nauczania angielskiego jako języka obcego.

Atutem ATC jest dostępność różnych form zakwaterowania. Oprócz pobytu u irlandzkich rodzin, szkoła daje możliwość zakwaterowania we własnych akademikach i apartamentach. Doborem rodzin goszczących uczestników kursów odpowiada dedykowany pracownik szkoły.

Aktualne kursy

Kurs piłkarski w Londynie

Kurs piłkarski w Londynie

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This