Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Adult Course – dorośli

Kursy całoroczne dla dorosłych (powyżej 18 lat). Czas kursu – minimum 2 tygodnie. Zajęcia kursów: 20 lekcji/tyg. lub 28 lekcji/tyg. (lekcja trwa 45 min.). Także Combination Course – łączone – lekcje w grupie (6-9 osób) + lekcje indywidualne: 20 lekcji grup./tyg. + 6 lekcji ind./tyg. lub 28 lekcji grup./tyg. + 6 lekcji ind./tyg.
Możliwość udziału w lekcjach Business English w tych samych cenach lub połączenia zajęć w grupie z lekcjami indywidualnymi. Możliwość doboru tematyki specjalistycznej na lekcjach indywidualnych (prawo, medycyna, technika).
Możliwe kursy indywidualne z dziedziny biznesu o wybranej przez studenta tematyce – do ustalenia ze szkołą przy rejestracji.

Szkoła

Kursy językowe dla finansistów są przeznaczone dla osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje związane z używaniem w pracy słownictwa finansowego. Uczestnictwo w kursie ułatwi ci sprawną komunikację z obcokrajowcami w kwestiach związanych z finansami, da ci pewność siebie potrzebną w prezentowaniu danych finansowych, poprawi rozumienie treści zawierających słownictwo finansowe i sprawi, że tworzenie raportów finansowych w językach obcych będzie dużo łatwiejsze.

Zyskasz pewność siebie, którą daje możliwość samodzielnego czytania raportów bez konieczności korzystania z usług tłumacza. Kursy językowe dla finansistów są przeznaczone dla osób zajmujących się zawodowo:

  • analizą ryzyka
  • audytem danych finansowych
  • przejęciami i fuzjami szczególnie w kontekście międzynarodowym
  • kwestiami podatkowymi
Nauka

Typowy kurs składa się z tygodniowych modułów. Naukę możesz rozpocząć w każdy poniedziałek i kontynuować ją przez określoną liczbę tygodni. Zajęcia trwają z reguły od rana do popołudnia i podzielone są na moduły dotyczące różnych aspektów wykorzystania języka.

Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach. Uczestnicy są dobierani pod względem poziomu znajomości języka. Dzięki temu będziesz mieć okazję do ćwiczenia nowych umiejętnościami z finansistami z innych państw i kultur.

Kursy są prowadzone przez lektorów posiadających doświadczenie zawodowe w profesjonalnym obszarze, którego uczą.

W przypadku braku kursu grupowego w wybranym  terminie możliwy jest kurs indywidualny. Przeliczenie: 15 godz./tyg kursu grupowego General English  > 10 godz./tyg.kursu indywidualnego (1-to-1) General English, 21 godz./tyg kursu grupowego Intensive English  > 15 godz./tyg.kursu indywidualnego (1-to-1) Intensive English.

Zajęcia dodatkowe

Program popołudniowy stanowi integralną część kursu. Zapewnia aktywne korzystanie z języka, są okazją nawiązania relacji między uczestnikami. Zawiera wycieczkę pieszą po Sidmouth, spotkanie typu English Cream Tea w poniedziałki, wyprawy łodzią na połów ryb, grille na plaży, dyskoteki, kino, tenis na kortach koło szkoły, teatr, basen, kręgle, pokazy i wystawy sztuki i rzemiosła, quizy.
W cenę wliczone są 2 wycieczki tygodniowo: półdniowa we czwartek i całodniowa w sobotę – np. do Bristolu, Exeter, parku Narodowego Dartmoor i Exmoor, Bath, Stonehenge i Salisbury. Możliwość wykupienia dodatkowych zajęć sportowych, np. tenis z certyfikowanym trenerem (możliwość darmowej gry z innymi uczestnikami kursy – szkoła ma własne korty), jazda konna, golf w grupie 4-osob lub indywidualny.

Zakwaterowanie

Uczestnicy kursu są zakwaterowani u miejscowych rodzin w pokojach 1-osobowych lub 2-osobowych (za zgodą / według wyboru). W domu mają 3 posiłki dziennie. Dojazd / dojście do szkoły we własnym zakresie.

Galeria
Cena

Cena obejmuje kurs, zakwaterowanie z posiłkami i zajęcia dodatkowe. Bezpłatny transfer z i na lotnisko Heathrow (w niedziele w godz. 1200-1700). Szkoła pobiera opłatę rejestracyjną oraz opłatę za asystę/eskortę przy odprawie na lotnisku.
Transfery z/na lotniska: Gatwick, Bournemouth, Stansted, Luton, Bristol za opłatą.
Sidmouth ma dobre autobusowe połączenia z Heathrow. Dojazd z Bristolu wymaga przesiadki. Transfery w soboty – dodatkowo płatne. Możliwość skorzystania z usług polskiego taksówkarza, opłata mniejsza o połowę.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This