Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Academic Summer

Szkoła Academic Summer ma program głównie przeznaczony dla uczniów w wieku od 12 do 17 lat, którzy planują podjąć naukę (liceum, studia wyższe) w szkole z brytyjskim systemem – nie tylko w Wielkiej Brytanii lub przygotować się do zdobycia dyplomów GCSE, A Levels czy IB.

Szkoła prowadzi kursy letnie w Anglii (Londyn, Cambridge i Bristol) oraz tematyczne obozy letnie w Anglii (Bristol), Kanadzie (British Columbia, New Brunswick, Ottawa) i Szwajcarii (Porrentruy). Duże doświadczenie, sprawdzona metodyka pracy (CLIL: Content and Language Integrated Learning) oraz atrakcyjne programy zajęć zapewniają osiągnięcie postępów w nauce wybranych przedmiotów / specjalności, przygotowaniu do egzaminów przy poprawie umiejętności językowych.

DLD College w Londynie znajduje się przy moście Westminster, vis-à-vis katedry, Big Bena i budynków parlamentu. Nowoczesne klasy, bufety i stołówki oraz zakwaterowanie w pojedynczych pokojach w mieszkaniach studenckich – wszystko mieści się w jednym budynku.

Abbey Cambridge College znajduje się w nowym kampusie w centrum Cambridge – uniwersyteckim mieście 80 km na północ od Londynu. College ma nowoczesne klasy, laboratoria naukowe, Art Studio. Na miejscu jadalnia, bar, boisko koszykówki, hala sportowa. Zakwaterowanie w internatach na terenie kampusu. Większość stanowią pokoje 1-osobowe i mieszkania studenckie. Możliwe dostosowanie do potrzeb czy wymagań indywidualnych uczestników.

Sidcot School w południowo-zachodniej Anglii, zaledwie 10 minut jazdy samochodem na lotnisko w Bristolu oraz 30 minut jazdy do centrum tego miasta. Szkoła jest ulokowana w pięknym, bezpiecznym i wiejskim otoczeniu. Doskonałe zaplecze sportowe w tym basen, zaplecze informatyczne, dostęp do bezprzewodowego Internetu w cały kampusie, bibliotekę, Art Centre. Zakwaterowanie w kampusie szkoły; oddzielne internaty dla dziewczynek i chłopców; uczniowie, którzy skończyli 16 lat mogą poprosić o pokój 1-osobowy; na terenie internatu znajdują się salony dla uczniów, kuchnie i pralnie. Trzy posiłki dziennie w szkolnej kantynie. Wycieczki organizowane przez Sidcot School do Londynu, Bath, Oxfordu, Cardiff i Bristolu.

Przykładowe kursy

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This