Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Jak skutecznie komunikować się w międzynarodowych i wirtualnych zespołach?

10/09/2015 | blog

W Polsce przybywa firm, w których kwestie międzykulturowe wewnątrz zespołu mają istotny wpływ na biznes. Powstają kolejne centra usługowe globalnych korporacji, rozwija się sektor usług biznesowych, a polskie firmy co raz częściej otwierają oddziały zagranicą. To wszystko sprawia, że rośnie potrzeba zdobywania wiedzy o tym, jak efektywnie komunikować się w międzynarodowych zespołach.

I właśnie efektywnej komunikacji w międzynarodowych i wirtualnych zespołach będzie dotyczyło organizowanie przez LEC Centre pod szyldem „Języki dla Specjalistów” spotkanie  z cyklu „Let’s Talk Business”.

Spotykamy się 15 września 2016 o godzinie 9:00 w Olivia Sky Club. Naszym gościem będzie Mike Hogan, Dyrektor w York Associates, jednej z najlepszych szkół językowych i zarazem firm szkoleniowych w Anglii. Mike jest specjalistą w dziedzinie komunikacji międzynarodowej. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia dotyczące dynamiki pracy w wielokulturowych i wirtualnych zespołach. Jest autorem kilku podręczników do nauki biznesowego angielskiego.

Po prezentacji Mike’a odbędzie się dyskusja panelowa z udziałem Petera Horsten’a, Dyrektora Zarządzającego polskiego oddziału holenderskiej firmy informatycznej GoYello oraz Macieja Banaszaka, Associate Director w JLL, globalnej firmie świadczącej usługi zarządzania nieruchomościami.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This

Udostępnij

Share this post with your friends!