Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

St Clare’s Oxford szkoła średnia

Szkoła z internatem w Oxfordzie. Program matury międzynarodowej IB prowadzi od 1977 (najdłużej w Anglii, tylko 13 szkół na świecie rozpoczęło IB wcześniej). Osiągają wyniki powyżej średnich światowych. Ponad 50% absolwentów trafia na studia na najlepszych uniwersytetach brytyjskich czy amerykańskich.
Uczniowie wybierają 6 przedmiotów, w tym 3 na poziomie wyższym (rozszerzonym). Zajęcia z literatury prowadzone są w 25 językach.
Szkoła prowadzi program Pre-IB: przedmioty jak w IB. Zajęcia prowadzone w 5 modułach po 7 tygodni 24 godz./tyg. zajęć. Rok szkolny rozpoczyna się we wrześniu, wyjątkowo można ubiegać się o przyjęcie od stycznia. Rekrutacja trwa do lutego.
Szkoła przyznaje co roku tylko 2 pełne stypendia (czesne i zamieszkanie). Kwalifikacja do stypendiów następuje w czasie tzw. Scholarship Day – obowiązkowej wizyty zapoznawczej.
Szkoła prowadzi również roczne programy przygotowania do studiów uniwersyteckich oraz program Liberal Arts (wdrożenie do metodyki studiowania Oxbridge z przeniesieniem zdobytych punktów do macierzystej uczelni).

Aktualne kursy

Kurs piłkarski w Londynie

Kurs piłkarski w Londynie

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This