Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

Millfield

Millfield to jedna z najbardziej uznanych niezależnych (independent school), prywatnych szkół w Wielkiej Brytanii. Misją szkoły jest zapewnienie uczestnikom najwyższej jakości nauki języka w przyjaznej atmosferze i doskonałych warunkach. Szkoła Millfield słynie z połączenia nauki z bogatym programem sportowym i kulturalnym. Realizuje tą misję od początku istnienia, czyli od 1935 roku.Millfield House

Atutem szkoły jest uwaga, jaką poświęca się każdemu uczniowi. Przed rozpoczęciem kursu uczestnicy przechodzą test oceniający ich umiejętności i na podstawie jego wyników są przydzielani do grup według poziomu znajomości języka, wieku, narodowości. Zajęcia prowadzone są przez dwóch nauczycieli, dzięki czemu uczestnicy poznają różne podejścia do nauczania. Każdy uczeń otrzymuje zestaw autorskich materiałów oraz kompleksową informację zwrotną o postępach i obszarach, nad którym należy poświęcić więcej uwagi.

Szkoła dysponuje 3 kampusami położonymi w hrabstwie Somerset na południowym zachodzie Anglii. W każdym z nich nauka odbywa się w nowoczesnych i wygodnych obiektach. Po lekcjach uczniowie mogą korzystać ze świetnie wyposażonych obiektów sportowych (m.in. korty tenisowe, hale sportowe, baseny, pola golfowe, ujeżdżalnie).

W kursach w szkole Millfield mogą uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat. Typowy kurs trwa co najmniej 2 tygodnie i składa się z 15 godzin nauki angielskiego w tygodniu oraz atrakcyjnego programu zajęć uzupełniających sportowych i wycieczek. Uczestnicy kursów są zakwaterowani w akademikach na terenie kampusów w jedno- lub dwuosobowych pokojach z łazienkami.

Obejrzyj film, żeby zobaczyć jakie atrakcje oferuje kampus w Street. Żeby poczuć atmosferę szkoły odwiedź kanał szkoły na YouTube.

Szkołę Millfield polecamy wszystkim, którzy oprócz nauki chcą rozwijać konkretne zainteresowania – wśród zajęć dodatkowych znajdziecie m.in. zajęcia komputerowe, naukę gotowania, akademie tańca, szermierkę, piłkę nożną, tenis, czy zajęcia szachowe.

Obejrzyj galerię zdjęć szkoły

Aktualne kursy

Kurs piłkarski w Londynie

Kurs piłkarski w Londynie

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This