Kontakt

English Naturally

ENGLISH NATURALLY działa od 20 lat, oferuje kursy całoroczne: indywidualne oraz dla zorganizowanych grup szkolnych, także kursy letnie dla młodzieży i dorosłych oraz dla rodzin. Szkoła współpracuje z miejscowymi szkołami w hrabstwach Hampshire, Dorset i West Sussex, gdzie możliwe jest podjęcie nauki przez 1 lub 2 trymestry lub cały rok szkolny (3 trymestry).
Szkoła dysponuje kwalifikowaną kadrą nauczycieli języka. Bardzo staranny dobór rodzin: dla dzieci i młodzieży zapewnione towarzystwo rówieśnika w miejscowej rodzinie.
Szkoła prowadzi dobrze przygotowane kursy dla grup szkolnych – w czasie roku szkolnego, w porozumieniu z nauczycielami. Zapewniony udział nauczycieli-opiekunów. Zorganizowane zajęcia pozaszkolne – atrakcyjne wycieczki w okolicy, na wybrzeże i do Londynu. Zamieszkanie u rodzin po 2, 3 lub 4 osoby. Zapewnione pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie, zapakowany lunch / kanapki).
Kursy indywidualne (16-35 lat) z możliwością praktyki / stażu. Przy intensywnej nauce (>4 godz/dz) lekcje prowadzi 2 nauczycieli.
Kursy letnie w Lymington i Petersfield dla uczestników 11-21 lat, w Winchester – 14-21 lat. Możliwy przyjazd każdego dnia tygodnia w lipcu.
Także letni program dla starszej młodzieży: „Fabryka Liderów” w drugiej połowie lipca w Winchester.
Kursy w Winchester i w Bath dla rodzin z małymi dziećmi – od 5 lat, z zamieszkaniem razem lub osobno u miejscowych rodzin. Zajęcia osobne dla rodziców i dzieci.

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This