Płynność językowa w dwa tygodnie!

Dopasujemy obóz językowy do Twoich potrzeb.
Zamów bezpłatną konsultację!

Bezpłatna konsultacja

Wyrażam zgodę

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności→

English Naturally

ENGLISH NATURALLY działa od 20 lat, oferuje kursy całoroczne: indywidualne oraz dla zorganizowanych grup szkolnych, także kursy letnie dla młodzieży i dorosłych oraz dla rodzin. Szkoła współpracuje z miejscowymi szkołami w hrabstwach Hampshire, Dorset i West Sussex, gdzie możliwe jest podjęcie nauki przez 1 lub 2 trymestry lub cały rok szkolny (3 trymestry).
Szkoła dysponuje kwalifikowaną kadrą nauczycieli języka. Bardzo staranny dobór rodzin: dla dzieci i młodzieży zapewnione towarzystwo rówieśnika w miejscowej rodzinie.

Szkoła prowadzi dobrze przygotowane kursy dla grup szkolnych – w czasie roku szkolnego, w porozumieniu z nauczycielami. Zapewniony udział nauczycieli-opiekunów. Zorganizowane zajęcia pozaszkolne – atrakcyjne wycieczki w okolicy, na wybrzeże i do Londynu. Zamieszkanie u rodzin po 2, 3 lub 4 osoby. Zapewnione pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie, zapakowany lunch / kanapki).
Kursy indywidualne (16-35 lat) z możliwością praktyki / stażu. Przy intensywnej nauce (>4 godz/dz) lekcje prowadzi 2 nauczycieli.
Kursy letnie w Lymington i Petersfield dla uczestników 11-21 lat, w Winchester – 14-21 lat. Możliwy przyjazd każdego dnia tygodnia w lipcu.

Także letni program dla starszej młodzieży: „Fabryka Liderów” w drugiej połowie lipca w Winchester.

Kursy w Winchester i w Bath dla rodzin z małymi dziećmi – od 5 lat, z zamieszkaniem razem lub osobno u miejscowych rodzin. Zajęcia osobne dla rodziców i dzieci.

Przykładowe kursy

Grupy szkolne English Naturally

Zajęcia języka angielskiego prowadzone przez przyjaznych profesjonalnych nauczycieli, którzy powodują, że uczniowie mówią wyłącznie po angielsku.

czytaj więcej

Szkoła za granicą English Naturally

Szkoła działa od 20 lat, oferuje kursy całoroczne: indywidualne oraz dla zorganizowanych grup szkolnych, także kursy letnie dla młodzieży i dorosłych oraz dla rodzin.

czytaj więcej

Rozumiem
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!

Share This